KS Praha logo
CZ
CZ EN

Допомоги Україні

Нам дуже прикро за те, що відбувається у вашій країні, і ми молимося за вас, вашу країну та ваші родини.

Ми підготували для вас курси чеської мови, табори та дитячий клуб 3-6 let.

Гуртки для дошкільнят

Kruzhki dlya detei, kotorie nepopali v sadik

Ми пропонуємо розвиваючі гуртки щодня для дітей 3-6 років (без мам), які не відвідують дитячий садок. Нижче оголошення з інформацією. Ще є вільні місця, і Ви можете зателефонувати (або написати) Тані на номер 771 182 155.

Зустрічі для мам

Vstrechi dlya mam s kofe, karotkoi programoi i obshcheniem 🙂

Щочетверга з 14.00 до 16.00 запрошуємо на каву, коротку християнську програму та розмову. Без реєстрації, завжди на 1-му поверсі за адресою: Na Žertvách 23, Palmovka (якщо виникають питання можна телефонувати Діті 775 367 678).

Курси чеської мови

З вересня 2022 року наші безкоштовні курси чеської мови заповнені. Але якщо вони вас зацікавили, напишіть нам на електронну адресу: dita.frantikova@gmail.com і ми зв’яжемося з вами, коли звільниться місце.

Dlya molodiozhi (cheskei i ukrainskei)

Priglashaem vsex molodyx po kursam Alfa (s klasnym uzhinom i rozgovoram ob vazhnyx voprosax zhizni) i tozhe na drugie meroprijatija, samoe blizkoe ossenyie kanikuly, mozhno oformitsja na kspraha.cz/podzimky, dlya ukrainskoi molodiozhi financovaya podderzhka.

Alfa kursy dlya molodiozhi – na cheshskom i s perevodom dlya Ukraincev

Якщо вас цікавить інформація про ці заходи, пишіть на pomoc.ukrajine@kspraha.cz або телефонуйте нам у вівторок чи середу за номером WhatsApp 724 435 415.


Pomoc Ukrajině

Je nám velice líto, co se děje ve vaší zemi a modlíme se za vás, vaši zemi a vaše rodiny.

Rádi bychom i my nějak pomohli, a proto jsme pro vás připravili kurzy češtiny, tábory a kroužky pro děti 3-6 let.

Kroužky pro předškolní děti

Nabízíme rozvojové kroužky každý den pro děti 3-6 let (bez maminek), které nemají školku. Výše je reklama s informacemi, místa zatím jsou, můžete volat (nebo psát SMS) Táně na 771 182 155.

Setkání pro maminky

Každý čtvrtek 14-16 zveme na kávu, krátký křesťanský program a povídání. Bez registrace, vždy v 1. patře adresa Na Žertvách 23, Palmovka (možné volat s otázkami Ditě na 775 367 678).

Kurzy češtiny

Od září 2022 jsou naše bezplatné kurzy češtiny plné. Pokud ale o ně máte zájem, napište nám, a když se uvolní místo, ozveme se (dita.frantikova@gmail.com). 

Aktivity pro mládež (českou i ukrajinskou)

Zveme všechny na kurzy Alfa pro mládež a také na prázdninové akce, které nabízíme s finanční podporou pro ukrajinské děti.

Alfa kursy dlya molodiozhi – na cheshskom i s perevodom dlya Ukraincev

Kontakt

Pokud máte další dotazy, napište nám na pomoc.ukrajine@kspraha.cz nebo volejte v úterý nebo středu na WhatsApp 724 435 415.