KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz.

Listopad 2020 - Kdo má uši… Aktuální sborový dopis

V úvodním článku se Luboš Ondráček zamýšlí nad výzvou sedmi sborům ze Zjevení. Dále se dočtete aktuální témata k modlitbám, příběhy ze života, zprávu z výjezdu mladých božích mužů.. a další...

Stáhnout PDF

Říjen 2020 - Umění milovat

Luboš Ondráček připomíná, co znamená, že nás Bůh miluje a jaká má být naše odezva. Modlitební témata. Zpráva z letního Teen campu. Léto na Gauči. Dětský den na Proseku. Kalendář akcí.

Stáhnout PDF

Září 2020 - Náš Bůh kraluje

Úvodník Luboše Ondráčka připomíná Boží nadvládu a svrchovanost. Bůh se nezměnil- to je dobrá zpráva pro nás i celý svět. SD přináší také aktuální zprávy z vedení sboru, nabídky kurzů a přednášek, svědectví z pěkné dovolené, přehledný kalendář akcí...

Stáhnout PDF

Červenec 2020 - Aktivisti i zdrženliví jsou na tom stejně

Úvodník letního čísla od Tomáše Dittricha rozebírá kudy nevede i vede cesta k plnění Boží vůle. Hora manželství a rodiny – co s ní dál? – zamyšlení k modlitbám za rodinu a její definici v našem zákonodárství. Svědectví z posledních měsíců: Gospel versus pandemie. Vyučování: O prorocích.

Stáhnout PDF

Červen 2020 - Obstáli jsme?

Název úvodníku červnového SD vybízí k bilanci po pandemii. Jak jsme na tom? - Luboš Ondráček už po třetí mapuje situaci uplynulého měsíce. Soukromé zprávy, svědectví: Čas, kdy se vše zastavilo a Pokoj, který převyšuje veškeré pomyšlení.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy