KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Listopad 2021 - Díkůvzdání Aktuální sborový dopis

V úvodníku Tomáše Božovského si přečtěte, proč slaví Den díkůvzdání. Na Pavla Kábrta vzpomíná Dan Drápal a Jaroslav Sloboda. Přístav – zpráva o chystaném regionu na Černém Mostě.

Stáhnout PDF

Říjen 2021 - Ježíšovo pozvání

Luboš Ondráček se zamýšlí k čemu nás Ježíš zve. Začínají bohoslužby KS Praha Barrandov. Více o historii budoucího regionu v článku člena barrandovského týmu Jakuba Černého: Služba na Barrandově.

Stáhnout PDF

Září 2021 - Co je před námi?

Nad trpělivostí se v úvodníku zamýšlí pastor KS Praha Luboš Ondráček. Letní příběhy najdete v článku z misie: Naše cesta do Kurdistánu, nebo ve svědectví o práci na „misijním poli“ při pomoci po tornádu: Každá ruka je potřebná. Další příběhy jsou ze života regionů, či tábora Beránek.

Stáhnout PDF

Červenec 2021 - Býváte nervózní?

Jen Ježíš dává pokoj, píše v úvodníku „Býváte nervózní?“ Luboš Ondráček. Shrnutí modlitebního úsilí za Horu rodiny v minulém roce podle tabulky, s vysvětlením. Příběh Jany Jochové o práci pro Alianci pro rodinu. Svědectví o uzdravení z alergie. Dům modliteb má nový dům.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy