KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Únor 2024 - Mělo to cenu Aktuální sborový dopis

Úvodem Lubomír Ondráček rekapituluje Týden modliteb a půstu. V rubrice Vyučování čtěte Bible jako Boží slovo, zdroj života a měřítko všech věcí od učitelského týmu KS Praha. Návštěva Austrálie - dojmy tří starších našeho sboru.

Stáhnout PDF

Leden 2024 - Budoucnost

Úvahou o budoucnosti a naději pro dobrá Boží zaslíbení s pozváním na svatbu nás v Novém roce povzbuzuje v úvodníku Lubomír Ondráček. Harmonogram akcí v Týdnu modliteb a půstu, Prorocké okénko, Sborová budova a další informace.

Stáhnout PDF

Prosinec 2023 - Buďme světlem

Co je poselstvím Vánoc, a jaký dárek můžeme darovat, si přečtete v úvodníku Vojty Urbana. Na našeho milovaného bratra Peta Gama, který nás předešel do Božího království, vzpomíná Petr Kácha.

Stáhnout PDF

Listopad 2023 - Známe Ho?

Lubomír Ondráček se v úvodníku zamýšlí takto: „Pokud nás následování Krista spíše tíží, může to být tím, že málo známe toho, kterého následujeme.“ Nejen o víře - rozhovor se Štěpánkou Krišicovou. Izrael v krizi - kde lze také hledat informace.

Stáhnout PDF

Říjen 2023 - Z čeho se radujeme?

Radovat se z Božího díla s námi, pro nás a skrze nás...A jak s tím souvisí oběť? Čtěte v úvodníku Luboše Ondráčka. Manželství a rodina v Praze, Modlitební výjezd do Turecka, Léto na Gauči a další informace ze života KS Praha.

Stáhnout PDF

Září 2023 - Vyvedeni z pohody…?

V úvodníku Lubomír Ondráček uvažuje o tom,  jestli je potřeba pronásledování, abychom plnili Boží vůli. Jaké bylo letní misijní soustředění pro mládež Impact Benelux, popisuje Michaela Ondráčková. Aktuální zprávy ze sboru a postřehy z regionální dovolené.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy