KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Leden 2022 - Nevzdáme to Aktuální sborový dopis

Jak si v novém roce udržet naději a víru? - povzbuzení a přání do dalšího roku od Luboše Ondráčka. Kým jsme, co nás reprezentuje a čemu čelíme? – o tom je článek: Co Bůh svěřil našemu sboru. Kde bydlí Bůh – o připravovaném novém dětském albu.

Stáhnout PDF

Prosinec 2021 - Vánoce – záblesky evangelia

„Misionář má hledat odrazový můstek místní kultury směrem k evangeliu.“ Zastává se Vánoc autor úvodníku Tomáš Dittrich. Seznámení s naším bratrem výtvarníkem Petrem Paderlíkem. Příběh Vánoc v obrazech. Vnitřní řád sboru KS Praha.

Stáhnout PDF

Listopad 2021 - Díkůvzdání

V úvodníku Tomáše Božovského si přečtěte, proč slaví Den díkůvzdání. Na Pavla Kábrta vzpomíná Dan Drápal a Jaroslav Sloboda. Přístav – zpráva o chystaném regionu na Černém Mostě.

Stáhnout PDF

Říjen 2021 - Ježíšovo pozvání

Luboš Ondráček se zamýšlí k čemu nás Ježíš zve. Začínají bohoslužby KS Praha Barrandov. Více o historii budoucího regionu v článku člena barrandovského týmu Jakuba Černého: Služba na Barrandově.

Stáhnout PDF

Září 2021 - Co je před námi?

Nad trpělivostí se v úvodníku zamýšlí pastor KS Praha Luboš Ondráček. Letní příběhy najdete v článku z misie: Naše cesta do Kurdistánu, nebo ve svědectví o práci na „misijním poli“ při pomoci po tornádu: Každá ruka je potřebná. Další příběhy jsou ze života regionů, či tábora Beránek.

Stáhnout PDF

Červenec 2021 - Býváte nervózní?

Jen Ježíš dává pokoj, píše v úvodníku „Býváte nervózní?“ Luboš Ondráček. Shrnutí modlitebního úsilí za Horu rodiny v minulém roce podle tabulky, s vysvětlením. Příběh Jany Jochové o práci pro Alianci pro rodinu. Svědectví o uzdravení z alergie. Dům modliteb má nový dům.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy