KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Říjen 2022 - Byl jeden člověk Aktuální sborový dopis

O tom, co to může znamenat: „být věrný v mále“ píše v Úvodníku Šimon Dittrich. V ohlédnutí za létem čtěte o Teen Campu, Anketu o Gauči a svědectví o pomoci ukrajinským ženám a dětem, nebo zprávu z tábora Beránek. Informujeme o novém regionu Přístav, přinášíme zamýšlení nad politickou angažovaností křesťana, také nechybí recenze podnětné knihy…

Stáhnout PDF

Září 2022 - Odvaha nejistoty

O rozhodování se jít z Egypta do zaslíbené země v úvodníku pojednává Lubomír Ondráček. Spolehnout se na sebe, nebo na Hospodina? Čtěte také zprávy ze vznikajících regionů a svědectví z letních akcí.

Stáhnout PDF

Červenec 2022 - Naděje pro budoucnost

Lubomír Ondráček povzbuzuje k novému začátku. Ježíš řekl: „Kdo je bez hříchu, první hoď kamenem!“ A také říká: „Jdi a nehřeš víc!“ Příběh o uzdravení: Uzdravuje Bůh, věříme? Vyučování: Vytržení a učení o poslední době.

Stáhnout PDF

Květen 2022 - Jako sebe sama

V Úvodníku se Otakar Kunzmann, pastor regionu Východ, zamýšlí v měsíci lásky nad sebeláskou. Zprávy ze staršovstva KS Praha, informace o připravovaných nových regionech Přístavu a Proseku.

Stáhnout PDF

Duben 2022 - Beránek, který nemá chybu

Ve velikonočním úvodníku Lubomír Ondráček připomíná, co skutečně Velikonoce znamenaly a co všechno znamená, že se Ježíš stal velikonočním Beránkem. Z dalších článků: Oáza klidu pro mladé, Pozvání k chození ve víře a další.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy