KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Leden 2023 - Nejde všechno hladce Aktuální sborový dopis

Vzít si příklad z postoje Josefa a Marie, to je poselství do nového roku od Lubomíra Ondráčka. Obnovit oheň modlitby – rozpis modlitebních KS Praha ve dnech 22. – 28. ledna. Reportáž z Chorvatska z návštěvy misionářů.

Stáhnout PDF

Prosinec 2022 - Nezapomněli jsme žasnout?

V úvodníku se Lubomír Ondráček zamýšlí, zda li stále žasneme, nad tím, co pro nás každého Bůh udělal. V článku Jediná cesta k Bohu čtěte varování před bludným učením hnutí Sinčchondži. Jak prožívá Ježíšovy narozeniny napsala Hana Rebeka Šiander.

Stáhnout PDF

Říjen 2022 - Byl jeden člověk

O tom, co to může znamenat: „být věrný v mále“ píše v Úvodníku Šimon Dittrich. V ohlédnutí za létem čtěte o Teen Campu, Anketu o Gauči a svědectví o pomoci ukrajinským ženám a dětem, nebo zprávu z tábora Beránek. Informujeme o novém regionu Přístav, přinášíme zamýšlení nad politickou angažovaností křesťana, také nechybí recenze podnětné knihy…

Stáhnout PDF

Září 2022 - Odvaha nejistoty

O rozhodování se jít z Egypta do zaslíbené země v úvodníku pojednává Lubomír Ondráček. Spolehnout se na sebe, nebo na Hospodina? Čtěte také zprávy ze vznikajících regionů a svědectví z letních akcí.

Stáhnout PDF

Červenec 2022 - Naděje pro budoucnost

Lubomír Ondráček povzbuzuje k novému začátku. Ježíš řekl: „Kdo je bez hříchu, první hoď kamenem!“ A také říká: „Jdi a nehřeš víc!“ Příběh o uzdravení: Uzdravuje Bůh, věříme? Vyučování: Vytržení a učení o poslední době.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy