KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Duben 2021 - Setkání Aktuální sborový dopis

Potřebujeme také nový velikonoční Ježíšův dotek? Rozhovor s tvůrci online bohoslužeb. Náš sbor pomohl v několika zemích - zpráva od Petera Gama a Luboše Patočky.

Stáhnout PDF

Březen 2021 - Spolu

V úvodním slovu Luboš Ondráček povzbuzuje k vzájemným úzkým a osobním vztahům, ke společným modlitbám – k účasti na skupince. Je to nejdůležitější setkávání, třebaže zatím pouze online. Jak se žije v regionech: Na Severu.

Stáhnout PDF

Únor 2021 - Boží blízkost

Jsme Bohu blízko a známe ho? K přemýšlení o sobě, Bohu a této době zve v úvodníku Luboš Ondráček. Jak to dnes žije v pražském KS napoví série svědectví z jednotlivych regionů.

Stáhnout PDF

Leden 2021 - Víra, nebo vidění

Řídit se tím, co vidím, nebo tím, čemu věřím, o tom uvažuje v úvodníku Tomáš Božovský, pastor regionu Sever. Na půst, který začínáme od 11. ledna nás upozorňují Tomáš a Šimon Dittrichovi články: Sborový půst 2021 prakticky a Zase ten půst.

Stáhnout PDF

Prosinec 2020 - Nám, nám narodil se

Vyvíjel se život Marie, vyvolené matky Pána Ježíše podle jejích představ? Bůh si ji vybral k velkému úkolu, ale přesto její duší pronikne meč. Co s toho je i pro nás výzvou, se dozvíte v úvodníku Luboše Ondráčka. Přečtete také dva příběhy sourozenců, kteří prošli Covidem a Čtyři rady, jak v dnešní mlhavé době obstát.

Stáhnout PDF

Listopad 2020 - Kdo má uši…

V úvodním článku se Luboš Ondráček zamýšlí nad výzvou sedmi sborům ze Zjevení. Dále se dočtete aktuální témata k modlitbám, příběhy ze života, zprávu z výjezdu mladých božích mužů.. a další...

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy