KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz.

Duben 2020 - Nejdůležitější setkání Aktuální sborový dopis

To je výstižný název velikonočního Úvodníku Tomáše Božovského, kterým zve k setkání s Ježíšem. Článek Kde je kalendář? reaguje na současnou situaci - nemůžeme se scházet, ale modlit ano.

Stáhnout PDF

Březen 2020 - Moc Božího slova

V úvodníku Moc Božího slova vysvětlí Petr Kácha důležitost Písma i Boží moci. Sborový půst od Jiřího Bukovského. Představení Přístavu - jaký má být nový region na Černém Mostě.

Stáhnout PDF

Únor 2020 - Vítězství nad nepřítelem

V Úvodníku se Luboš Ondráček zamýšlí nad tím, jak současný svět vnímá duchovní a nadpřirozené věci, a jak počítáme s duchovní realitou my, křesťané. K tomuto tématu se váže Vyznání pravdy - jedenáct bodů, které jsme společně vyznávali na lednovém shromáždění a chceme se jimi řídit tento rok. Dále čtěte: společné stanovisko starších sboru ke...

Stáhnout PDF

Leden 2020 - Slyšíme dobře?

Chceme Boha slyšet a poslouchat? Jak na to, píše v úvodním článku Lubomír Ondráček. Aktuální zprávy z vedení sboru. Boj o definici manželství – stručné a přehledné informace o chystaných legislativních úpravách definice manželství v naší zemi.

Stáhnout PDF

Prosinec 2019 - Život s nadějí

Vánoční úvodník Život s nadějí od Jiřího Bukovského. Přečtete si také nadějné rozhovory Mladá manželství se třemi manželskými páry. Přinášíme zprávu o letošních kurzech Alfa a Příprava na manželství. Nechybí ani čerstvá pozvánka na Základy 2020. Dozvíte se, proč létali Draci na Proseku.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy