KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz.

Leden 2021 - Víra, nebo vidění Aktuální sborový dopis

Řídit se tím, co vidím, nebo tím, čemu věřím, o tom uvažuje v úvodníku Tomáš Božovský, pastor regionu Sever. Na půst, který začínáme od 11. ledna nás upozorňují Tomáš a Šimon Dittrichovi články: Sborový půst 2021 prakticky a Zase ten půst.

Stáhnout PDF

Prosinec 2020 - Nám, nám narodil se

Vyvíjel se život Marie, vyvolené matky Pána Ježíše podle jejích představ? Bůh si ji vybral k velkému úkolu, ale přesto její duší pronikne meč. Co s toho je i pro nás výzvou, se dozvíte v úvodníku Luboše Ondráčka. Přečtete také dva příběhy sourozenců, kteří prošli Covidem a Čtyři rady, jak v dnešní mlhavé době obstát.

Stáhnout PDF

Listopad 2020 - Kdo má uši…

V úvodním článku se Luboš Ondráček zamýšlí nad výzvou sedmi sborům ze Zjevení. Dále se dočtete aktuální témata k modlitbám, příběhy ze života, zprávu z výjezdu mladých božích mužů.. a další...

Stáhnout PDF

Říjen 2020 - Umění milovat

Luboš Ondráček připomíná, co znamená, že nás Bůh miluje a jaká má být naše odezva. Modlitební témata. Zpráva z letního Teen campu. Léto na Gauči. Dětský den na Proseku. Kalendář akcí.

Stáhnout PDF

Září 2020 - Náš Bůh kraluje

Úvodník Luboše Ondráčka připomíná Boží nadvládu a svrchovanost. Bůh se nezměnil- to je dobrá zpráva pro nás i celý svět. SD přináší také aktuální zprávy z vedení sboru, nabídky kurzů a přednášek, svědectví z pěkné dovolené, přehledný kalendář akcí...

Stáhnout PDF

Červenec 2020 - Aktivisti i zdrženliví jsou na tom stejně

Úvodník letního čísla od Tomáše Dittricha rozebírá kudy nevede i vede cesta k plnění Boží vůle. Hora manželství a rodiny – co s ní dál? – zamyšlení k modlitbám za rodinu a její definici v našem zákonodárství. Svědectví z posledních měsíců: Gospel versus pandemie. Vyučování: O prorocích.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy