KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Červenec 2022 - Naděje pro budoucnost Aktuální sborový dopis

Lubomír Ondráček povzbuzuje k novému začátku. Ježíš řekl: „Kdo je bez hříchu, první hoď kamenem!“ A také říká: „Jdi a nehřeš víc!“ Příběh o uzdravení: Uzdravuje Bůh, věříme? Vyučování: Vytržení a učení o poslední době.

Stáhnout PDF

Květen 2022 - Jako sebe sama

V Úvodníku se Otakar Kunzmann, pastor regionu Východ, zamýšlí v měsíci lásky nad sebeláskou. Zprávy ze staršovstva KS Praha, informace o připravovaných nových regionech Přístavu a Proseku.

Stáhnout PDF

Duben 2022 - Beránek, který nemá chybu

Ve velikonočním úvodníku Lubomír Ondráček připomíná, co skutečně Velikonoce znamenaly a co všechno znamená, že se Ježíš stal velikonočním Beránkem. Z dalších článků: Oáza klidu pro mladé, Pozvání k chození ve víře a další.

Stáhnout PDF

Březen 2022 - Co vyhlížíme?

Lubomír Ondráček se zamýšlí nad tím, co máme, jako Církev vyhlížet. Přehled námětů k modlitbám při sborovém půstu. Služba starších a vyhodnocení ankety o hlavním pastoru KS Praha Lubomíru Ondráčkovi.

Stáhnout PDF

Únor 2022 - Pozvání k růstu

Jiří Bukovský nás v úvodníku zve k pokročení od dětství do dospělosti. Čtěte aktuality z vedení sboru od Luboše Ondráčka. Buďte povzbuzeni zprávou o podařené oslavě Ježíšových narozenin.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy