KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Červenec 2021 - Býváte nervózní? Aktuální sborový dopis

Jen Ježíš dává pokoj, píše v úvodníku „Býváte nervózní?“ Luboš Ondráček. Shrnutí modlitebního úsilí za Horu rodiny v minulém roce podle tabulky, s vysvětlením. Příběh Jany Jochové o práci pro Alianci pro rodinu. Svědectví o uzdravení z alergie. Dům modliteb má nový dům.

Stáhnout PDF

Duben 2021 - Setkání

Potřebujeme také nový velikonoční Ježíšův dotek? Rozhovor s tvůrci online bohoslužeb. Náš sbor pomohl v několika zemích - zpráva od Petera Gama a Luboše Patočky.

Stáhnout PDF

Březen 2021 - Spolu

V úvodním slovu Luboš Ondráček povzbuzuje k vzájemným úzkým a osobním vztahům, ke společným modlitbám – k účasti na skupince. Je to nejdůležitější setkávání, třebaže zatím pouze online. Jak se žije v regionech: Na Severu.

Stáhnout PDF

Únor 2021 - Boží blízkost

Jsme Bohu blízko a známe ho? K přemýšlení o sobě, Bohu a této době zve v úvodníku Luboš Ondráček. Jak to dnes žije v pražském KS napoví série svědectví z jednotlivych regionů.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy