KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Červen 2024 - Jak budeme slavit? Aktuální sborový dopis

Lubomír Ondráček se ptá, jak moc Ti záleží na dětech? Přeješ si pro své děti, i ty v okolí, ke Dni dětí ten nejlepší dárek, věčný život? Misie: na ulici i ve světě. Aktuální informace o obměně vedoucích v KS Praha.

Stáhnout PDF

Duben 2024 - Budoucnost našeho sboru?

V Úvodníku se Tomáš Dittrich zamýšlí nad potřebnou cestou proměny našeho společenství ze „zabezpečeného“ do „zdravého misijního“ sboru. Čtěte také Změny ve Stanoviscích KS Praha. Zjistěte, jak se mají na víkendových výjezdech sourozenci ze Severu, nebo Proseka.

Stáhnout PDF

Březen 2024 - Velikonoční paradox

„Mnoho lidí si myslí, že Ježíš je mrtvý, a oni, že žijí. Ve skutečnosti je ale Ježíš živý a oni jsou mrtví ve svých hříších“, píše v úvodníku Tomáš Božovský, pastor KS Praha Sever. Modlitební Velikonoční stráž 24/7, Konference ICEJ.

Stáhnout PDF

Únor 2024 - Mělo to cenu

Úvodem Lubomír Ondráček rekapituluje Týden modliteb a půstu. V rubrice Vyučování čtěte Bible jako Boží slovo, zdroj života a měřítko všech věcí od učitelského týmu KS Praha. Návštěva Austrálie - dojmy tří starších našeho sboru.

Stáhnout PDF

Leden 2024 - Budoucnost

Úvahou o budoucnosti a naději pro dobrá Boží zaslíbení s pozváním na svatbu nás v Novém roce povzbuzuje v úvodníku Lubomír Ondráček. Harmonogram akcí v Týdnu modliteb a půstu, Prorocké okénko, Sborová budova a další informace.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy