KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Květen 2023 - Nové letnice

Lubomír Ondráček zve k naplnění Duchem svatým: „Potřebujeme opět naplnit Duchem svatým. Ne jednou, dvakrát, ale znovu a znovu.“ Úvaha Michala Klesnila - Modlitba: „Bůh nepotřebuje, abys mu poradil, jak má situaci vyřešit, ale čeká, až jej poprosíš o pomoc.“

Stáhnout PDF

Duben 2023 - Kde začíná velikonoční příběh?

„Bez Getsemane nám chybí klíčový dílek celého příběhu.“ píše v úvodníku Vojtěch Urban, vedoucí KS Praha Přístav. „Modlitba je nejnižším prahem našeho vztahu s Bohem.“ dočtete se v článku Tomáše Dittricha: Modlitba a duchovní sebevražda.

Stáhnout PDF

Únor 2023 - Budoucí sláva

Úvaha Tomáše Božovského nad radostmi i strastmi učedníků Ježíše v době, kdy chodil po Zemi a dnes. Stanovisko staršovstva KS Praha k povoláváni žen jako starších.

Stáhnout PDF

Leden 2023 - Nejde všechno hladce

Vzít si příklad z postoje Josefa a Marie, to je poselství do nového roku od Lubomíra Ondráčka. Obnovit oheň modlitby – rozpis modlitebních KS Praha ve dnech 22. – 28. ledna. Reportáž z Chorvatska z návštěvy misionářů.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy