KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz.

Listopad 2019 - Církev a Izrael v poslední době Aktuální sborový dopis

Úvodník Petra Káchy poukazuje na několik znamení poslední doby a dokládá, že církev a Izrael jsou spojené nádoby. Kromě Modlitebních témat a několika aktualit ze života sboru, SD nabízí zamyšlení Michala Klesnila: Nebojte se modlitby.

Stáhnout PDF

Říjen 2019 - Nejít nejlehčí cestou

Úvodník o naší cestě s Bohem. Rozhovor s Lubošem Ondráčkem o zázracích, víře a poslušnosti. Ohlédnutí za létem ve vzpomínce na dovolenou regionu Palmovka a svědectví z misijního výjezdu do Estonska a na Galantu.

Stáhnout PDF

Červenec 2019 - Plný Ducha a víry

Speciální Úvodník od Marka Prosnera, Seniora Církve Křesťanská společenství. Rozpis shromáždění na celé léto. Další informace k Hoře rodiny od Oty Kunzmanna a Miloše Kačírka. Reportáž z Manželských večerů. Rozhovor o Svobodě v Kristu. Proroctví. 2x Svědectví.

Stáhnout PDF

Červen 2019 - Radovat se z učednictví

Úvodník Luboše Ondráčka: „Důvodem i cílem je radost“ - nás povzbudí k věrnosti, poslušnosti a vděčnosti. Svědectví o zázracích: „Počasí“ prožil a napsal Michal Vadlejch. Postoj KS Praha k lidem s odlišnou sexuální orientací. Plán akcí našeho sboru.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy