KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz.

Leden 2020 - Slyšíme dobře? Aktuální sborový dopis

Chceme Boha slyšet a poslouchat? Jak na to, píše v úvodním článku Lubomír Ondráček. Aktuální zprávy z vedení sboru. Boj o definici manželství – stručné a přehledné informace o chystaných legislativních úpravách definice manželství v naší zemi.

Stáhnout PDF

Prosinec 2019 - Život s nadějí

Vánoční úvodník Život s nadějí od Jiřího Bukovského. Přečtete si také nadějné rozhovory Mladá manželství se třemi manželskými páry. Přinášíme zprávu o letošních kurzech Alfa a Příprava na manželství. Nechybí ani čerstvá pozvánka na Základy 2020. Dozvíte se, proč létali Draci na Proseku.

Stáhnout PDF

Říjen 2019 - Nejít nejlehčí cestou

Úvodník o naší cestě s Bohem. Rozhovor s Lubošem Ondráčkem o zázracích, víře a poslušnosti. Ohlédnutí za létem ve vzpomínce na dovolenou regionu Palmovka a svědectví z misijního výjezdu do Estonska a na Galantu.

Stáhnout PDF

Červenec 2019 - Plný Ducha a víry

Speciální Úvodník od Marka Prosnera, Seniora Církve Křesťanská společenství. Rozpis shromáždění na celé léto. Další informace k Hoře rodiny od Oty Kunzmanna a Miloše Kačírka. Reportáž z Manželských večerů. Rozhovor o Svobodě v Kristu. Proroctví. 2x Svědectví.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy