KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz.

Červenec 2019 - Plný Ducha a víry

Speciální Úvodník od Marka Prosnera, Seniora Církve Křesťanská společenství. Rozpis shromáždění na celé léto. Další informace k Hoře rodiny od Oty Kunzmanna a Miloše Kačírka. Reportáž z Manželských večerů. Rozhovor o Svobodě v Kristu. Proroctví. 2x Svědectví.

Stáhnout PDF

Červen 2019 - Radovat se z učednictví

Úvodník Luboše Ondráčka: „Důvodem i cílem je radost“ - nás povzbudí k věrnosti, poslušnosti a vděčnosti. Svědectví o zázracích: „Počasí“ prožil a napsal Michal Vadlejch. Postoj KS Praha k lidem s odlišnou sexuální orientací. Plán akcí našeho sboru.

Stáhnout PDF

Duben 2019 - Duch přináší změnu

Úvodník Luboše Ondráčka: Duch přináší změnu Rodina a politika, Informace z festivalu Dny dobrých zpráv 11. ročníku, Vyučování Oty Kunzmanna Moc svědectví, Analýza redefinice manželství – v rubrice Rodina a politika. Rozhovor s novým pastorem regionu Palmovka, Pozvání k akci: Kulturou proti antisemitizmu.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy