KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz

Září 2023 - Vyvedeni z pohody…? Aktuální sborový dopis

V úvodníku Lubomír Ondráček uvažuje o tom,  jestli je potřeba pronásledování, abychom plnili Boží vůli. Jaké bylo letní misijní soustředění pro mládež Impact Benelux, popisuje Michaela Ondráčková. Aktuální zprávy ze sboru a postřehy z regionální dovolené.

Stáhnout PDF

Červenec 2023 - Smiluj se nade mnou!

V úvodníku Lubomíra Ondráčka je pozvání pro každého následovat Ježíše. Kdo se chystá na letní krátkodobou misii a kam? Zpráva z návštěvy muslimské země. Bůh mění život - skutečný příběh o setkání s Bohem.

Stáhnout PDF

Květen 2023 - Nové letnice

Lubomír Ondráček zve k naplnění Duchem svatým: „Potřebujeme opět naplnit Duchem svatým. Ne jednou, dvakrát, ale znovu a znovu.“ Úvaha Michala Klesnila - Modlitba: „Bůh nepotřebuje, abys mu poradil, jak má situaci vyřešit, ale čeká, až jej poprosíš o pomoc.“

Stáhnout PDF

Duben 2023 - Kde začíná velikonoční příběh?

„Bez Getsemane nám chybí klíčový dílek celého příběhu.“ píše v úvodníku Vojtěch Urban, vedoucí KS Praha Přístav. „Modlitba je nejnižším prahem našeho vztahu s Bohem.“ dočtete se v článku Tomáše Dittricha: Modlitba a duchovní sebevražda.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy