KS Praha logo
CZ
CZ EN

Přehled kázání sboru

Zveme vás k poslechu kázání ze sborových i regionální bohoslužeb i k poslechu speciálních programů a seminářů. Kázání ze sborových shromáždění je také možné si poslechnout na Spotify.

Ježíšův marketing

Bohoslužby

Nikdy nikdo neměl tak úžasnou zprávu jako Pán Ježíš. Měl co nabídnout, ale spíše nabídku skrýval a svým následovníkům popisoval, co je bude následování stát. Přesto nikdo nebyl tak úspěšný jako on. Jak se to mohlo stát?

KazatelLubomír Ondráček Datum kázání 31. 7. 2022 Biblický verš Mk 8,27–38
Stáhnout MP3 Poslechnout

David a Goliáš

Bohoslužby

Díky čemu Goliáš zastrašil celé izraelské vojsko? Bojujeme s Goliáši i dnes? David měl odvahu se Goliášovi postavit a zvítězil. Jak jít v jeho stopách a kde je tedy klíč na poražení obrů?

KazatelVojtěch Urban Datum kázání 24. 7. 2022 Biblický verš 1Sam 17
Stáhnout MP3 Poslechnout

Naděje na změnu

Bohoslužby

Někdy se dostaneme svým jednáním do situace, která vypadá beznadějně. Dohnaly nás naše hříchy, lidé jsou proti nám. Nebo naopak vidíme hříchy těch druhých ostřeji než ty vlastní. Ježíš obrací pozornost k nám samotným, k našemu srdci. V každé situaci nabízí Ježíš řešení. Své odpuštění a naději pro budoucí změnu.

KazatelLubomír Ondráček Datum kázání 19. 7. 2022 Biblický verš Jan 8, 1 – 11
Stáhnout MP3 Poslechnout

Smysl života, vesmíru a vůbec

Bohoslužby

Co je na světe nejdůležitější? Každý z nás má na tuto otázku jinou odpověď, ale stejně by se mezi prvními body v našem seznamu objevili nějací lidé. Jak jim být dobrými přáteli i když nám to nejde? A jak vypadá dobrý přítel? Co je odpověď na otázku života, vesmíru a tak vůbec?

KazatelJan Adamec Datum kázání 17. 7. 2022 Biblický verš Lk 10,25-37
Stáhnout MP3 Poslechnout

V čem je smysl života?

Bohoslužby

To je určitě zásadní otázka. Nějaké odpovědi nám na ni nabízí svět kolem nás, a nějaké odpovědi Bible. Shodují se, anebo se liší?

KazatelMichal Klesnil Datum kázání 10. 7. 2022 Biblický verš Lk 8,4-15; Ga 5,22-23; Kol 1,10
Stáhnout MP3 Poslechnout
Načíst další kázání