KS Praha logo
CZ
CZ EN

Uvolnění Ducha svatého

Datum 10. 11. 2023 00:00 - 11. 11. 2023 00:00
  • Hrad
    Hotel Olšanka
  • GPS
    Táboritská 1000/23, 130 00, Praha 3

„Uvolnění Ducha svatého“ je dvoudenní akce pro křesťany, která se uskuteční 10. – 11. listopadu 2023. Jejím cílem je zprostředkovat hlubokou interaktivní zkušenost, při níž se účastníci budou moci setkat s Duchem svatým a prožít tak vnitřní uzdravení, vysvobození a osobní růst. Díky pomazaným řečníkům a mocí prostoupenému uctívání budou mít také příležitost setkat se s Bohem na hlubší rovině a využít možnost duchovní služby, zaměřené na konkrétní osobní potřeby.

Součástí akce jsou i různé workshopy a interaktivní programy cílené na vysvobození a uzdravení, na otázky generačních prokletí, čarodějnictví a okultismu, duchovních pevností, odpuštění, verbálních kleteb, přísah, na duchovní boj, hromadné vysvobození a také na roli Ducha svatého v našich každodenních životech.

Kromě samotného vyučování bude čas i na osobní modlitby, na praktickou aplikaci toho, co se účastníci dozvěděli, a na prožitky zásadních posunů na jejich duchovní cestě. Připojte se k nám a zúčastněte se této zásadně důležité akce a poznejte proměňující moc Ducha svatého ve svém životě!

10. a 11. listopadu 2023

Hotel Olšanka, Praha

Cena je 350 Kč (Neomezená konzumace čaje, kávy a vody)

Na místě je k dispozici ubytování (V případě zájmu kontaktujte přímo Hotel Olšanka)

Lístky je možno zakoupit ZDE.

Pokud máte problémy s registrací přes EventBrite, pošlete nám e-mail, abychom vaši registraci zpracovali: breathofthespirit36@gmail.com

 

Web: https://www.breathofthespirit.net/hsu

Facebook: https://fb.me/e/1opY1g9nd

Instagram: https://www.instagram.com/holyspiritunplugged/