KS Praha logo
CZ
CZ EN

UNITED CITY

Datum 19. 8. 2021 00:00 - 21. 8. 2021 00:00
  • Hrad
    19. 8. Škodaland; 20. 8. zámek Litomyšl; 21. 8. Dům kultury Vsetín
  • GPS
    19. 8. Plzeň; 20. 8. Litomyšl; 21. 8. 2021 Vsetín

Rozhodli jsme se v letošním roce upravit formu tak, abychom byli schopni vyhovět různým koronavirovým restrikcím. Festival nebude jen ve Vsetíně, ale také v Plzni a Litomyšli. Vždy jednodenní. Kvalitní program a festivalová pohoda však rozhodně zůstává. Podrobnější program je na našem webu www.festivalunited.czV jednotlivých městech se trochu liší.

Na co se můžete těšit?

Koncerty – speciální host Martin Smith (UK), Timothy (SK), Isaac records (SK), Adonai, Pavel Helan, Markéta Satková s kapelou

Semináře a duchovní promluvy – David Novák, Tomáš Holub, Petr Húšť, Petr Kadlec, Michal Balcar, Ida Pencová, Tomáš Hoffmann, Kateřina Lachmanová a další

Služba modliteb a duchovního poradenství

Program na web postupně doplňujeme. Do Plzně vás zveme do fantastického sportovního areálu Škodaland (sportoviště budou dostupná), do Litomyšle do nádherné zámecké zahrady (parkové hry k dispozici) a tradiční Vsetín nabídne pohodovou atmosféru domovského UNITED města.

Modlíme se za to, aby mladí lidé mohli být povzbuzeni ve víře i ve službě. Modlíme se také za obnovu společenství. Víme, že poslední rok byl těžký pro všechny, ale zvlášť na děti a studenty se zapomínalo. Celá společnost čekala, že nejmladší věkové kategorie musí karanténu dobře zvládnout. A ne vždy se to podařilo a následky na mladé generaci vidíme všude kolem sebe. Budeme tedy pracovat i s tématy, jak zvládat různé následky pandemie.

Těšíme se na setkání s vámi! 19. 8. v Plzni, 20. 8. v Litomyšli, 21. 8. 2021 ve Vsetíně.

Vstupenky je možné zakoupit na: https://festivalunited.cz/vstupenky/