KS Praha logo
CZ
CZ EN

Skupinka Prostě příběh

Datum 19. 3. 2024 18:30 - 20:30
  • Hrad
    KS Praha – Jih
  • GPS
    blízko metra Pankrác

Kontaktní osoba

Ivana Š.
E-mail
ivana@kspraha.cz

Skupinka je určena pro zkušené i nové věřící a všechny zájemce z KS Praha, bez ohledu na úroveň jejich biblických znalostí. Společně prostudujeme 8 krátkých biblických příběhů přímo z Písma (ze Starého i Nového Zákona) pomocí jednoduchých otázek a rozhovoru metodou Prostě příběh (PP – viz www.simplythestory.org nebo www.wycliffe.cz/prostepribeh/ ). Část této metody se na skupince naučíme, aby účastníci potom dokázali sami vést další skupinky v diskusi nad Biblí. Skupinku povede Ivana Š., hlavní lektorka metody Prostě příběh v ČR.

Skupinka se bude konat od 19. 3. 2024 1× za 14 dní, od 18:30 do 20:30 hod v prostorách KS Praha – Jih na Praze 4 blízko metra Pankrác.
Skupinka je zdarma.
Kapacita skupinky je omezena, proto prosíme o registraci zde: https://forms.gle/6AbT3cPpuYvi8t2J9

Případné dotazy zodpovíme na emailu ivana@kspraha.cz

Řekli o metodě Prostě příběh:
„…biblické příběhy najednou začaly dávat smysl a týkat se i mého života.“ (Verča, Český Těšín)
„Velmi se mi líbilo, že metoda Prostě příběh vede lidi, aby při studiu používali zdravý rozum, ale příběhy zároveň promlouvají do srdce.“ (David, Jihlava)
„Začali jsme na skupince studovat Bibli stylem PP. Moc nás to baví, nacházíme tam mnoho nových věcí a skvělé je, že si to člověk z těch minulých diskuzí fakt pamatuje.“ (Rút, Praha)