KS Praha logo
CZ
CZ EN

Revolution Tour

Datum 19. 9. 2019 19:00 - 23:00
  • Hrad
    Retro Music Hall
  • GPS
    Francouzská 75/4, Praha 2

Ve čtvrtek 19. 9. 2019 proběhne v Retro Music Hall večer chvál a uctívání v rámci “Revolution Tour”, které pořádá hnutí Holy Spirit Night. Během tohoto jedinečného večera vystoupí světoznámí interpreti chval jako je Martin Smith a další. Můžete se těšit na krátké slovo Bena Fitzgeralda (Awakening Europe), Jean-Luc Trachsela a Markuse Wenze.

Věříme v jednotu a proto s radostí spolupracujeme s místními církvemi. Modlíme se, aby byl Duch Svatý mocně vylit a zasáhl srdce mladých lidí ale i všech, kdo se mladí cítí.

The Holy Spirit Night je hnutí mladých lidí, kteří vášnivé touží vidět vylití Ducha svatého. Toto hnutí bylo založeno před 20 lety v německém Stuttgartu a od té doby se rozrostlo na celoevropské hnutí, které vede Markus Wenz a jeho tým. Dnes je toto hnutí zastoupeno v mnoha zemích a městech. V České republice spolupracujeme s různými církvemi, abychom se podělili o nezastavitelné poselství evangelia.
Bližší informace na https://www.facebook.com/HolySpiritNightPraha & https://www.holyspiritnight.cz/

Další podobné události

Seminář ke kurzu Svoboda v Kristu

Seminář ke kurzu Svoboda v Kristu

Seminář pro současné pořadatele kurzu i pro zájemce o něj Na programu: sdílení zkušeností, praktické rady, představení Kurzu milosti (návazný kurz, lze použít i samostatně) Řečníci: Petr Kácha a Pavel Kolegar V případě nutnosti (opatření kvůli koronaviru) přesuneme seminář do online prostoru. Cena semináře: při přihlášení a zaplacení do konce února (28. 2. 2021) 300...

GPS Sborová budova KS Praha, Na Žertvách 23, Praha 8
Datum 6. 3. 2021 09:30 - 17:00
Prohlédnout událost Šipka doprava
Víkend pro dcery Krále

Víkend pro dcery Krále

Odpočinek a občerstvení pro ženy, 2 noci s plnou penzí Motto: Starší ženy ať vyučují mladé (Co mohou starší ženy předávat? A co potřebují ty mladší?) Na programu: přednášky, chvály, sdílení ve skupinkách, čas pro sebe V hotelu bude rovněž možno využít wellness (bazén, vířivka, infrasauna, masáže) Cena při přihlášení do 31. 3. 2021 2700 Kč/os v dvoulůžkovém pokoji, včetně plné penze. Při pozdějším...

GPS Hotel Dlouhé stráně, Loučná nad Desnou
30. 4. 2021 00:00 2. 5. 2021 00:00
Prohlédnout událost Šipka doprava