KS Praha logo
CZ
CZ EN

Investice do manželství má smysl

Datum 13. 4. 2024 09:30 - 16:30
  • Hrad
    Sborová budova KS Praha (Velký sál)
  • GPS
    Na Žertvách 23, Praha 8

Carri MacFarlanová přijede povzbudit manželství v našem sboru. Angličanka léta žijící v Německu je spojena s českým charismatickým hnutím jako vdova po Johnu MacFarlanovi, který byl na konci 60. let v Československu jeho průkopníkem, v době, než ho komunisté vyhostili. Od 90. let až do své smrti sloužil našemu sboru v apoštolské roli. MacFarlanovi vychovali tři syny. Carri bude sdílet zkušenosti z manželství pod zátěží Johnovy exponované mezinárodní služby.

  • Dopoledne (9:30 – 12:00) osloví manžely na shromáždění mužů. Promluví o potřebách vdané ženy a přinese praktické podněty, co může muž pro svou manželku udělat.
  • Odpoledne (13:30 – 16:30) Carrie promluví k ženám. Bude sdílet, jak zvládala být manželkou kazatele, který prožil mnoho času mimo domov. Popíše, jak se manželství vyvíjelo, jak k ní Bůh mluvil a jak prožívala jeho pomoc.

Carrie MacFarlanová je tvořivá, nezákonická, charismatická, a přitom praktická až střízlivá. Má smysl pro humor. Je to osobnost, která dokáže nadchnout pro Boha, dát naději, otevřít Bibli na známých místech tak, že promluví nově.

Po jejím vyučování bude prostor pro osobní modlitby se členy modlitebního týmu.

Chvály povede Jan Knížek.

Srdečně zveme všechny vdané a zasnoubené muže a ženy.