Těšíte se na nové tělo?
Region:
KS Praha
Téma:Bohoslužby
Věčný život žijeme už nyní a v plnosti ho budeme žít po příchodu Pána Ježíše. Žijeme v porušeném světě, v porušených vztazích a v porušeném těle. Jak žít v tomto světě naplno a zůstat zaměřeni na věčnost? Jak nám v tom může pomoci vědomí, že dostaneme nové tělo?
Lubomír Ondráček
22. 11. 2020
2K 4,15-18; 1K 15,19
Přehrát kázání online
Další podobná kázání
Bohoslužby
Řeckým poutníkům Ježíš v Jeruzalémě káže necelý týden před ukřižováním a probírá klíčová křesťanská témata. Proč semeno musí zemřít? Co to znamená nenávidět svoji duši? V čem tkví následování Ježíše?
Tomáš Dittrich
7. 3. 2021
J 12,20-26
Bohoslužby
Nové informace zpracováváme nejen rozumově, ale i skrze emoce. Okolnosti nemusí být vždy ideální, a přesto můžeme zůstat stát v úžasu před něčím nebo před někým, kdo nás přesahuje. Dejme dneska Bohu šanci, aby nás přemohl a aby nás nově uchvátil svojí velikostí, krásou a láskou.
Otakar Kunzmann st.
28. 2. 2021
Lk 1,46-55; 1S 2,1-5
Bohoslužby
O Valentýnovi v Bibli nic není, ale o vztahu Boha a jeho nevěsty resp. ženy je tam toho hodně. Jakým je Bůh manželem a jakou je církev manželkou? Připravme se na největší svatbu historie.
Lubomír Ondráček
14. 2. 2021
Ez 16,2; Zj 19,6-8
Bohoslužby
Je tu něco, co obnovuje duši. Co dává prostým moudrost. Co obšťastňuje lidské srdce. A co je lepší, než to nejlepší, co nám může nabídnout tento svět.
Michal Klesnil
7. 2. 2021
Ž 19,8-12