KS Praha logo
CZ
CZ EN

Investice do manželství má smysl – dopoledne pro muže

Carrie MacFarlan je angličanka léta žijící v Německu je spojena s českým prostředím jako vdova po Johnu MacFarlanovi, průkopníkovi charismatického hnutí v komunistickém Československu.
Je tvořivá, nezákonická, charismatická, a přitom praktická až střízlivá. Má smysl pro humor a dokáže nadchnout pro Boha.

Mužům přinesla praktické podněty, co mohou udělat pro své manželky.

Ve druhé části promluvila k ženám. Sdílela, jak zvládala být manželkou kazatele, který prožil mnoho času mimo domov. Vylíčila, jak k ní Bůh mluvil a jak prožívala jeho pomoc.

KazatelCarrie MacFarlan Datum kázání 13. 4. 2024
Stáhnout MP3

Přehrát kázání online

0:00:00
2:01:25

Další podobná kázání

Investice do manželství má smysl – odpoledne pro ženy

Přednášky, semináře

Carrie MacFarlan je angličanka léta žijící v Německu je spojena s českým prostředím jako vdova po Johnu MacFarlanovi, průkopníkovi charismatického hnutí v komunistickém Československu. Je tvořivá, nezákonická, charismatická, a přitom praktická až střízlivá. Má smysl pro humor a dokáže nadchnout pro Boha. Mužům přinesla praktické podněty, co mohou udělat pro své manželky. Ve druhé části...

KazatelCarrie MacFarlan Datum kázání 13. 4. 2024
Stáhnout MP3 Poslechnout

Doprovázení

Přednášky, semináře

Přímo v rodině, případně sboru nebo mezi svými známými se můžeme dostat do situace, kdy naši péči potřebuje člověk, který se díky vysokému věku nebo nemoci nachází v poslední fázi života. Jak mu můžeme co nejúčinněji posloužit, jaké jsou možnosti pomoci od zdravotnických a ošetřovatelských služeb a čeho se vyvarovat nám poradí dlouholetá pracovnice diakonie Jindra Papežová.

KazatelJindra Papežová Datum kázání 23. 1. 2019
Stáhnout MP3 Poslechnout

Praxe jógy a hindští bohové

Přednášky, semináře

Manželé Watkinsonovi z Indického Bangalore s námi sdíleli své svědectví, které se mimo jiné týkalo těchto témat: praxe jógy, hindští bohové, karma, reinkarnace a New Age.

KazatelManželé Watkinsonovi Datum kázání 24. 5. 2017
Stáhnout MP3 Poslechnout