KS Praha logo
CZ
CZ EN

Dal nám Bůh skutečně všechno?

V Bibli máme spoustu zaslíbení, kterým můžeme směle věřit a spousta výzev, na které můžeme směle reagovat. Nebezpeční nastane, když vytrhujeme části veršů ze souvislostí a když svoji snahou chceme předběhnout Boží jednání. Co tedy můžeme vírou uchopit pro svůj život a jednat na základě toho?

KazatelLubomír Ondráček Datum kázání 25. 4. 2021 Biblický verš 2Pt 1,3-9
Stáhnout MP3

Přehrát kázání online

0:00:00
20:14

Další podobná kázání

Jak být ovcí mezi vlky?

Bohoslužby

Kristovi lidé prostě jsou ovce mezi vlky, ale může se stát, že si přestanou uvědomovat, že žijí ve vlčím prostředí. Jak tohle dopadne? V čem se liší Týr a Kafarnaum? Ježíš vysvětluje rozdíl, který do světa vnášejí lidé Království.

KazatelTomáš Dittrich Datum kázání 9. 5. 2021 Biblický verš L 10,2–12
Stáhnout MP3 Poslechnout

zuBOŽEný

Bohoslužby

Zubožení - tak se někdy cítíme. Mnoho lidí v posledním roce nezažívá jednoduché období. Věci, které se zdáli stabilní, najednou stabilní nejsou. Kde je Bůh, když přijdou těžké časy? A jak nám odpovídá, když se zdá, že nás v tom nechal? Kde hledat útěchu a mír? Z kříže ale zní jasná odpověď.

KazatelJan Adamec Datum kázání 2. 5. 2021 Biblický verš Ž 22,2-12; Žd 4,14-16
Stáhnout MP3 Poslechnout

Radovat se v Pánu

Bohoslužby

Mezi přikázáními v Bibli se opakuje také jedno trochu překvapivé: „Radujte se!“ Jak na to a jde to vůbec přikázat? Kdy a z čeho se radovat? Můžeme být také smutní? Na odpověď se podíváme do dopisu Filipským, kde apoštol Pavel, ač sám v těžkostech, o radosti hodně mluví.

KazatelJiří Bukovský Datum kázání 18. 4. 2021 Biblický verš Fp 4,4
Stáhnout MP3 Poslechnout

Velikonoce jsou za námi, a co dál?

Bohoslužby

V čem je předávání evangelia podobné štafetovému běhu? Předáváme to, co jsme přijali, někomu dalšímu? K vítězství ve štafetě nestačí doběhnout první, ale úspěšně předávat štafetový kolík. Štafetový běh bez kolíku postrádá smysl.

KazatelTomáš Božovský Datum kázání 11. 4. 2021 Biblický verš J 21,1-14
Stáhnout MP3 Poslechnout