KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové bohoslužby

První neděli v měsíci a většinou i během letních prázdnin se scházíme všichni jako celý sbor na společném shromáždění. V neděli, kdy se koná společné shromáždění, neprobíhají regionální bohoslužby.

  • Hrad
    Kulturní dům Ládví
  • GPS
    Burešova 2, Praha 8

Kontaktní osoba

Lubomír Ondráček
E-mail
lubomir.ondracek@kaes.cz
Telefon
+420 724 435 300
Telefon
+420 724 435 300
Sborové bohoslužby

Podrobnější popis aktivity

Každou první neděli v měsíci můžete zažít slavnost naší církve. Toto nedělní odpoledne naplníme společenský sál, abychom spolu prožili shromáždění, které je přirozeným těžištěm i vrcholem života našeho sboru.

Stejně jako na jiných bohoslužbách uslyšíte především poselství týkající se praktického života a vztahu s Bohem i vztahů s lidmi. Z pódia také zazní modlitba a několik chvalozpěvů převážně v současném hudebním stylu (pop/rock/folk). Většina lidí se obyčejně přidává zpěvem k hudebníkům. Občas se někdo podělí o osobní příběh svého života.

Pokud dáváte přednost větší anonymitě a chcete jen naslouchat nebo pozorovat, je tato naše největší bohoslužba vhodná právě pro Vás. Jsme rádi, když mezi nás zavítají i ateisté nebo lidé hledající. Akce je otevřená všem.

Po programu je možné v předsálí zakoupit knihy z nabídky několika křesťanských nakladatelství.

Můžete přijít i s dětmi, pro které je pravidelně připraven samostatný program – ve dvou kategoriích podle věku: pro předškolní děti a pro mladší školní děti.

Rádi Vás mezi sebou uvidíme. Přijďte se podívat.

 

Nahrávky ze sborových bohoslužeb najdete zde.