KS Praha logo
CZ
CZ EN

Místo uzdravení

Věříme, že Bůh člověka zachránil od věčné smrti a že i dnes uzdravuje nemoci tělesné i psychické a za toto uzdravení se modlíme. Do služby Míst uzdravení jsou zapojeni členové různých církví. Jedno z takových míst je i v našem sboru.

  • Hrad
    Sborová budova KS Praha
  • GPS
    Na Žertvách 23, Praha 8

Kontaktní osoba

Věra Ondráčková
E-mail
mistauzdraveni@gmail.com
Telefon
+420 725 677 104
Telefon
+420 725 677 104
Místo uzdravení

Podrobnější popis aktivity

Když přijdete na Místo uzdravení poprvé, společně s jedním ze služebníků nejprve v recepci vyplníte formulář, který obsahuje základní informace o Vás a Vaši modlitební potřebu. Poté si ve vedlejší místnosti tým složený ze třech služebníků přečte modlitební žádost, modlí se a očekává na slovo poznání zjevené Duchem Božím. Potom nemocného zavolají a modlí se přímo s ním.

Boží slovo říká: „Jeho ranami jsme uzdraveni.“ (Iz 53,5) Modlitbami se uvolňuje Boží stvořitelská moc, která volá k životu uzdravení, aby se projevilo fyzicky. Uzdravení přichází skrze Boží přítomnost. Celé setkání trvá asi 30 minut. Pokud užíváte léky, je důležité v medikaci pokračovat i po modlitbách a případné vysazení vždy konzultovat s lékařem.

Pokud je to třeba, můžete přijít znovu. Formuláře se pečlivě uschovávají a nikdo kromě modlitebního týmu k nim nemá přístup.

Pro více informací navštivte stránky www.mistauzdraveni.cz.