KS Praha logo
CZ
CZ EN

Kurz Výchova teenagerů

Kurz je určen rodičům, pěstounům i prarodičům, kteří pečují o děti 11–18 let a rádi by získali nové podněty a sdíleli zkušenosti z výchovy teenagerů. Vychází z křesťanských hodnot, ale je určen jak pro křesťany různých církví, tak pro páry i jednotlivce příslušící k jiným náboženstvím i lidem bez náboženského pozadí.

  • Hrad
    Sborová budova KS Praha
  • GPS
    Na Žertvách 23, Praha 8

Kontaktní osoba

Magdalena Louthanová
E-mail
praha@kaes.cz
Telefon
+420 284 822 294
Telefon
+420 284 822 294
Kurz Výchova teenagerů

Podrobnější popis aktivity

Co je kurz Výchova teenagerů?

  • Občerstvení: Pět nebo deset setkání v příjemném prostředí, kde si můžete na chvíli odpočinout a seznámit se s dalšími rodiči, kteří mají podobné boje jako Vy.
  • Témata: Ke kurzu patří poutavé přednášky o důležitých tématech výchovy teenagerů od 11 do 18 let plné praktických rad a nápadů.
  • Diskuse: Hlavní částí kurzu je ale příležitost diskuse s ostatními rodiči nad zadaným tématem – ať už se jedná o váš přístup, jejich dobré nápady nebo jen sdílení strastí a radostí rodičovství.

Kurz vytvořili manželé Nicky a Sila Leeovi z londýnského anglikánského společenství Holy Trinity Brompton, autoři kurzů „Manželské večery“ a „Příprava na manželství“, už v roce 1997. Prošly jím tisíce rodičů a autoři kurz dodnes neustále vylepšují.

Více o tom, jak kurz probíhá najdete na manzelskevecery.cz.