KS Praha logo
CZ
CZ EN

Domácí skupinky

Kromě nedělních bohoslužeb se členové našeho sboru schází ještě na tzv. domácích skupinkách, na které jsou kromě členů sboru zváni i hosté.
Pokud chcete navštívit domácí skupinku, můžete se podívat na nabídku skupinek jednotlivých regionů:
Palmovka | Prosek | Sever | Východ

  • Hrad
    Sborový dům KS Praha nebo jiné místo
  • GPS
    Adresa konkrétní skupinky

Kontaktní osoba

Vedoucí konkrétní skupinky
E-mail
praha@kaes.cz
Telefon
+420 284 822 294
Telefon
+420 284 822 294
Domácí skupinky

Podrobnější popis aktivity

Nejsme sborem anonymních věřících, nevěříme, že by víra byla věcí pouze jednotlivců. Podle Bible věříme tomu, že křesťané potřebují mít mezi sebou intenzivní obecenství, potřebují se modlit jeden za druhého, vzájemně se povzbuzovat a vyučovat, učit se sloužit si navzájem duchovními dary a pomáhat si i prakticky.

K tomu slouží síť domácích skupinek, které se konají ve sborové budově nebo častěji u někoho doma. Obvykle se schází skupina 5–10 křesťanů, společně se modlí, čtou a rozebírají Bibli, chválí Boha a sdílejí se se svými zkušenostmi ze života s Ježíšem Kristem.
Chceme, aby to na skupinku nikdo neměl příliš daleko. Proto jsou domácí skupinky rozesety po celé Praze. V současné době působí přes čtyři desítky skupinek. Kromě nich se scházejí ještě početně menší „miniskupinky“.

Pokud chcete navštívit domácí skupinku, můžete se podívat na nabídku skupinek jednotlivých regionů:
Palmovka
Prosek
Sever
Východ

Pokud byste měli zájem domácí skupinku navštívit, případně hledali jinou, napište nám e-mail a my vám pošleme konkrétní údaje o místě a čase setkání dané skupinky. Do mailu, prosím, poznamenejte, ve které čtvrti bydlíte a popř. i váš věk.