Přihláška na velikonoční modlitební stráž KS Praha
22. až 29. 3. 2024 – sborový dům (Na Žertvách 23, Praha 8)

pro jiný termín klikněte na příslušný řádek v rozpisu
bude zobrazeno v rozpisu na webu
nebude zobrazen
nebude zobrazen
nebude zobrazena

Rozpis termínů a přihlášených osob

22. 3. pátek | 23. 3. sobota | 24. 3. neděle | 25. 3. pondělí | 26. 3. úterý | 27. 3. středa | 28. 3. čtvrtek | 29. 3. pátek

termínjméno
22. 3. pátek 18:00 - 19:00Společné chvály
22. 3. pátek 19:00 - 20:00Společné chvály
22. 3. pátek 20:00 - 21:00Tomáš Božovský
22. 3. pátek 21:00 - 22:00přihlásit se
22. 3. pátek 22:00 - 23:00přihlásit se
22. 3. pátek 23:00 - 24:00přihlásit se
termínjméno
23. 3. sobota 0:00 - 1:00přihlásit se
23. 3. sobota 1:00 - 2:00přihlásit se
23. 3. sobota 2:00 - 3:00přihlásit se
23. 3. sobota 3:00 - 4:00přihlásit se
23. 3. sobota 4:00 - 5:00
23. 3. sobota 5:00 - 6:00přihlásit se
23. 3. sobota 6:00 - 7:00Kateřina Knopová
23. 3. sobota 7:00 - 8:00Kateřina Knopová
23. 3. sobota 8:00 - 9:00přihlásit se
23. 3. sobota 9:00 - 10:00přihlásit se
23. 3. sobota 10:00 - 11:00přihlásit se
23. 3. sobota 11:00 - 12:00přihlásit se
23. 3. sobota 12:00 - 13:00přihlásit se
23. 3. sobota 13:00 - 14:00přihlásit se
23. 3. sobota 14:00 - 15:00přihlásit se
23. 3. sobota 15:00 - 16:00přihlásit se
23. 3. sobota 16:00 - 17:00přihlásit se
23. 3. sobota 17:00 - 18:00přihlásit se
23. 3. sobota 18:00 - 19:00přihlásit se
23. 3. sobota 19:00 - 20:00přihlásit se
23. 3. sobota 20:00 - 21:00Hejnicovi Z+P
23. 3. sobota 21:00 - 22:00Hejnicovi Z+P
23. 3. sobota 22:00 - 23:00přihlásit se
23. 3. sobota 23:00 - 24:00přihlásit se
termínjméno
24. 3. neděle 0:00 - 1:00přihlásit se
24. 3. neděle 1:00 - 2:00přihlásit se
24. 3. neděle 2:00 - 3:00přihlásit se
24. 3. neděle 3:00 - 4:00přihlásit se
24. 3. neděle 4:00 - 5:00přihlásit se
24. 3. neděle 5:00 - 6:00přihlásit se
24. 3. neděle 6:00 - 7:00přihlásit se
24. 3. neděle 7:00 - 8:00přihlásit se
24. 3. neděle 8:00 - 9:00přihlásit se
24. 3. neděle 9:00 - 10:00přihlásit se
24. 3. neděle 10:00 - 11:00přihlásit se
24. 3. neděle 11:00 - 12:00přihlásit se
24. 3. neděle 12:00 - 13:00přihlásit se
24. 3. neděle 13:00 - 14:00přihlásit se
24. 3. neděle 14:00 - 15:00Jana Říhová
24. 3. neděle 15:00 - 16:00reg.Východ
24. 3. neděle 16:00 - 17:00Daniela Homolková
24. 3. neděle 17:00 - 18:00přihlásit se
24. 3. neděle 18:00 - 19:00přihlásit se
24. 3. neděle 19:00 - 20:00přihlásit se
24. 3. neděle 20:00 - 21:00přihlásit se
24. 3. neděle 21:00 - 22:00přihlásit se
24. 3. neděle 22:00 - 23:00přihlásit se
24. 3. neděle 23:00 - 24:00přihlásit se
termínjméno
25. 3. pondělí 0:00 - 1:00přihlásit se
25. 3. pondělí 1:00 - 2:00přihlásit se
25. 3. pondělí 2:00 - 3:00přihlásit se
25. 3. pondělí 3:00 - 4:00přihlásit se
25. 3. pondělí 4:00 - 5:00přihlásit se
25. 3. pondělí 5:00 - 6:00přihlásit se
25. 3. pondělí 6:00 - 7:00přihlásit se
25. 3. pondělí 7:00 - 8:00Daniel Bouda
25. 3. pondělí 8:00 - 9:00Daniel Bouda
25. 3. pondělí 9:00 - 10:00přihlásit se
25. 3. pondělí 10:00 - 11:00přihlásit se
25. 3. pondělí 11:00 - 12:00přihlásit se
25. 3. pondělí 12:00 - 13:00přihlásit se
25. 3. pondělí 13:00 - 14:00přihlásit se
25. 3. pondělí 14:00 - 15:00přihlásit se
25. 3. pondělí 15:00 - 16:00přihlásit se
25. 3. pondělí 16:00 - 17:00přihlásit se
25. 3. pondělí 17:00 - 18:00přihlásit se
25. 3. pondělí 18:00 - 19:00Sborová modlitební
25. 3. pondělí 19:00 - 20:00Sborová modlitební
25. 3. pondělí 20:00 - 21:00přihlásit se
25. 3. pondělí 21:00 - 22:00Kuba Homolka
25. 3. pondělí 22:00 - 23:00Kuba Homolka
25. 3. pondělí 23:00 - 24:00přihlásit se
termínjméno
26. 3. úterý 0:00 - 1:00přihlásit se
26. 3. úterý 1:00 - 2:00přihlásit se
26. 3. úterý 2:00 - 3:00přihlásit se
26. 3. úterý 3:00 - 4:00přihlásit se
26. 3. úterý 4:00 - 5:00přihlásit se
26. 3. úterý 5:00 - 6:00přihlásit se
26. 3. úterý 6:00 - 7:00Věra Ondráčková
26. 3. úterý 7:00 - 8:00přihlásit se
26. 3. úterý 8:00 - 9:00přihlásit se
26. 3. úterý 9:00 - 10:00Anna Šindelářová
26. 3. úterý 10:00 - 11:00Renata Kunzmannová
26. 3. úterý 11:00 - 12:00přihlásit se
26. 3. úterý 12:00 - 13:00přihlásit se
26. 3. úterý 13:00 - 14:00přihlásit se
26. 3. úterý 14:00 - 15:00přihlásit se
26. 3. úterý 15:00 - 16:00přihlásit se
26. 3. úterý 16:00 - 17:00Eva Podrzilová
26. 3. úterý 17:00 - 18:00Eva a Pavel P
26. 3. úterý 18:00 - 19:00Kunzmannovi
26. 3. úterý 19:00 - 20:00Hejnicovi Z+P
26. 3. úterý 20:00 - 21:00Hejnicovi Z+P
26. 3. úterý 21:00 - 22:00přihlásit se
26. 3. úterý 22:00 - 23:00Nanda
26. 3. úterý 23:00 - 24:00přihlásit se
termínjméno
27. 3. středa 0:00 - 1:00Jiří Bukovský
27. 3. středa 1:00 - 2:00Jiří Bukovský
27. 3. středa 2:00 - 3:00přihlásit se
27. 3. středa 3:00 - 4:00přihlásit se
27. 3. středa 4:00 - 5:00přihlásit se
27. 3. středa 5:00 - 6:00přihlásit se
27. 3. středa 6:00 - 7:00přihlásit se
27. 3. středa 7:00 - 8:00Brázdilová Zdenka
27. 3. středa 8:00 - 9:00Brázdilová Zdenka
27. 3. středa 9:00 - 10:00přihlásit se
27. 3. středa 10:00 - 11:00přihlásit se
27. 3. středa 11:00 - 12:00přihlásit se
27. 3. středa 12:00 - 13:00přihlásit se
27. 3. středa 13:00 - 14:00přihlásit se
27. 3. středa 14:00 - 15:00přihlásit se
27. 3. středa 15:00 - 16:00přihlásit se
27. 3. středa 16:00 - 17:00přihlásit se
27. 3. středa 17:00 - 18:00přihlásit se
27. 3. středa 18:00 - 19:00Tomáš Dostálek
27. 3. středa 19:00 - 20:00Zuzka Mourková
27. 3. středa 20:00 - 21:00Zuzka Mourková
27. 3. středa 21:00 - 22:00Ota Kunzmann jr.
27. 3. středa 22:00 - 23:00přihlásit se
27. 3. středa 23:00 - 24:00přihlásit se
termínjméno
28. 3. čtvrtek 0:00 - 1:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 1:00 - 2:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 2:00 - 3:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 3:00 - 4:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 4:00 - 5:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 5:00 - 6:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 6:00 - 7:00Eva Podrazilová
28. 3. čtvrtek 7:00 - 8:00Eva Podrazilová
28. 3. čtvrtek 8:00 - 9:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 9:00 - 10:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 10:00 - 11:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 11:00 - 12:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 12:00 - 13:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 13:00 - 14:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 14:00 - 15:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 15:00 - 16:00Kunzmann
28. 3. čtvrtek 16:00 - 17:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 17:00 - 18:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 18:00 - 19:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 19:00 - 20:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 20:00 - 21:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 21:00 - 22:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 22:00 - 23:00přihlásit se
28. 3. čtvrtek 23:00 - 24:00přihlásit se
termínjméno
29. 3. pátek 0:00 - 1:00přihlásit se
29. 3. pátek 1:00 - 2:00přihlásit se
29. 3. pátek 2:00 - 3:00přihlásit se
29. 3. pátek 3:00 - 4:00přihlásit se
29. 3. pátek 4:00 - 5:00přihlásit se
29. 3. pátek 5:00 - 6:00přihlásit se
29. 3. pátek 6:00 - 7:00přihlásit se
29. 3. pátek 7:00 - 8:00přihlásit se
29. 3. pátek 8:00 - 9:00přihlásit se
29. 3. pátek 9:00 - 10:00přihlásit se
29. 3. pátek 10:00 - 11:00přihlásit se
29. 3. pátek 11:00 - 12:00přihlásit se
29. 3. pátek 12:00 - 13:00přihlásit se
29. 3. pátek 13:00 - 14:00přihlásit se
29. 3. pátek 14:00 - 15:00přihlásit se
29. 3. pátek 15:00 - 16:00přihlásit se
29. 3. pátek 16:00 - 17:00přihlásit se
29. 3. pátek 17:00 - 18:00Brázdilová Zdenka

web KS Praha