8. 4. pátek | 9. 4. sobota | 10. 4. neděle | 11. 4. pondělí | 12. 4. úterý | 13. 4. středa | 14. 4. čtvrtek | 15. 4. pátek
termín | jméno |
---|---|
8. 4. pátek 18:00 - 19:00 | Společné chvály |
8. 4. pátek 19:00 - 20:00 | Společné chvály |
8. 4. pátek 20:00 - 21:00 | Anna Slobodová |
8. 4. pátek 21:00 - 22:00 | Oldřiška Šípová |
8. 4. pátek 22:00 - 23:00 | Petr Homolka |
8. 4. pátek 23:00 - 24:00 | Petr Homolka |
termín | jméno |
---|---|
9. 4. sobota 0:00 - 1:00 | Petr Homolka |
9. 4. sobota 1:00 - 2:00 | Jan Snížek |
9. 4. sobota 2:00 - 3:00 | Snížek |
9. 4. sobota 3:00 - 4:00 | Jiří Zachariáš |
9. 4. sobota 4:00 - 5:00 | xxx |
9. 4. sobota 5:00 - 6:00 | xxx |
9. 4. sobota 6:00 - 7:00 | Šimon Dittrich |
9. 4. sobota 7:00 - 8:00 | Jana Semilská |
9. 4. sobota 8:00 - 9:00 | Jana Semilská |
9. 4. sobota 9:00 - 10:00 | Jana Semilska |
9. 4. sobota 10:00 - 11:00 | Lubomír Ondráček |
9. 4. sobota 11:00 - 12:00 | Jan Semilsky |
9. 4. sobota 12:00 - 13:00 | Eva Podrazilová |
9. 4. sobota 13:00 - 14:00 | Adéla Přikrylová |
9. 4. sobota 14:00 - 15:00 | Jitka Nagyová |
9. 4. sobota 15:00 - 16:00 | Jan Halámka |
9. 4. sobota 16:00 - 17:00 | Jan Halámka |
9. 4. sobota 17:00 - 18:00 | Snížkovi |
9. 4. sobota 18:00 - 19:00 | Snížkovi |
9. 4. sobota 19:00 - 20:00 | Renata Padevětová |
9. 4. sobota 20:00 - 21:00 | Jakub Hejnic |
9. 4. sobota 21:00 - 22:00 | Lenka Šejbová |
9. 4. sobota 22:00 - 23:00 | Eva Podrazilová |
9. 4. sobota 23:00 - 24:00 | xxx |
termín | jméno |
---|---|
10. 4. neděle 0:00 - 1:00 | xxx |
10. 4. neděle 1:00 - 2:00 | xxx |
10. 4. neděle 2:00 - 3:00 | xxx |
10. 4. neděle 3:00 - 4:00 | Petr Homolka |
10. 4. neděle 4:00 - 5:00 | Petr Homolka |
10. 4. neděle 5:00 - 6:00 | Petr Homolka |
10. 4. neděle 6:00 - 7:00 | Lenka Šejbová |
10. 4. neděle 7:00 - 8:00 | Radka K. |
10. 4. neděle 8:00 - 9:00 | Radka K. |
10. 4. neděle 9:00 - 10:00 | Tomáš Coufal ml. |
10. 4. neděle 10:00 - 11:00 | Dita Frantikova |
10. 4. neděle 11:00 - 12:00 | Dita Frantikova a spol. |
10. 4. neděle 12:00 - 13:00 | Líba Mašlejová |
10. 4. neděle 13:00 - 14:00 | Líba Mašlejova |
10. 4. neděle 14:00 - 15:00 | Kunzmannová-skupinka |
10. 4. neděle 15:00 - 16:00 | Východ |
10. 4. neděle 16:00 - 17:00 | Gawlikovi |
10. 4. neděle 17:00 - 18:00 | Kuba Homolka |
10. 4. neděle 18:00 - 19:00 | Šindelářovi |
10. 4. neděle 19:00 - 20:00 | Eliška Kalinová |
10. 4. neděle 20:00 - 21:00 | Paskovi |
10. 4. neděle 21:00 - 22:00 | Paskovi |
10. 4. neděle 22:00 - 23:00 | xxx |
10. 4. neděle 23:00 - 24:00 | xxx |
termín | jméno |
---|---|
11. 4. pondělí 0:00 - 1:00 | xxx |
11. 4. pondělí 1:00 - 2:00 | xxx |
11. 4. pondělí 2:00 - 3:00 | xxx |
11. 4. pondělí 3:00 - 4:00 | Lubomír Ondráček |
11. 4. pondělí 4:00 - 5:00 | Katka Hu |
11. 4. pondělí 5:00 - 6:00 | Katka Hu |
11. 4. pondělí 6:00 - 7:00 | Marie Lamrová |
11. 4. pondělí 7:00 - 8:00 | Milena Černá |
11. 4. pondělí 8:00 - 9:00 | Jiřina Homolková |
11. 4. pondělí 9:00 - 10:00 | Roger Harsh |
11. 4. pondělí 10:00 - 11:00 | Veronika Ledvinová |
11. 4. pondělí 11:00 - 12:00 | Tomáš Frantík |
11. 4. pondělí 12:00 - 13:00 | Maratová M |
11. 4. pondělí 13:00 - 14:00 | přihlásit se |
11. 4. pondělí 14:00 - 15:00 | Petr Kácha |
11. 4. pondělí 15:00 - 16:00 | Zdeňka Kurzová |
11. 4. pondělí 16:00 - 17:00 | Kuzmann st |
11. 4. pondělí 17:00 - 18:00 | Staršovstvo |
11. 4. pondělí 18:00 - 19:00 | Lumír Ptáček |
11. 4. pondělí 19:00 - 20:00 | Marcel Němec |
11. 4. pondělí 20:00 - 21:00 | Radka Novotná |
11. 4. pondělí 21:00 - 22:00 | Tomáš Božovský |
11. 4. pondělí 22:00 - 23:00 | Petr Vavra |
11. 4. pondělí 23:00 - 24:00 | Petr Hlavacek |
termín | jméno |
---|---|
12. 4. úterý 0:00 - 1:00 | xxx |
12. 4. úterý 1:00 - 2:00 | xxx |
12. 4. úterý 2:00 - 3:00 | xxx |
12. 4. úterý 3:00 - 4:00 | xxx |
12. 4. úterý 4:00 - 5:00 | xxx |
12. 4. úterý 5:00 - 6:00 | Jiří Bešta |
12. 4. úterý 6:00 - 7:00 | Daniel Pumr |
12. 4. úterý 7:00 - 8:00 | Vodička |
12. 4. úterý 8:00 - 9:00 | Vodička |
12. 4. úterý 9:00 - 10:00 | Jana Frantíková |
12. 4. úterý 10:00 - 11:00 | Jana Frantíková |
12. 4. úterý 11:00 - 12:00 | Kuzmann st |
12. 4. úterý 12:00 - 13:00 | Tom Dittrich |
12. 4. úterý 13:00 - 14:00 | Jana Říhová |
12. 4. úterý 14:00 - 15:00 | Jana Říhová |
12. 4. úterý 15:00 - 16:00 | Zdenka Brázdilová |
12. 4. úterý 16:00 - 17:00 | Zdenka Brázdilová |
12. 4. úterý 17:00 - 18:00 | Oldřiška Šípová |
12. 4. úterý 18:00 - 19:00 | Zuzka Mourková |
12. 4. úterý 19:00 - 20:00 | Zuzka Mourková |
12. 4. úterý 20:00 - 21:00 | Renata Kunzmannová ml. |
12. 4. úterý 21:00 - 22:00 | Daniel Bouda |
12. 4. úterý 22:00 - 23:00 | Ivana Simova- otevřená ms |
12. 4. úterý 23:00 - 24:00 | Tomáš Božovský |
termín | jméno |
---|---|
13. 4. středa 0:00 - 1:00 | Tom Dittrich |
13. 4. středa 1:00 - 2:00 | Anna Tichavská |
13. 4. středa 2:00 - 3:00 | Katka Hu |
13. 4. středa 3:00 - 4:00 | Katka Hu |
13. 4. středa 4:00 - 5:00 | Katka Hu |
13. 4. středa 5:00 - 6:00 | Vedoucí věkových kategorií mládež |
13. 4. středa 6:00 - 7:00 | Marie Lamrová |
13. 4. středa 7:00 - 8:00 | Vodička Libor |
13. 4. středa 8:00 - 9:00 | Tomáš Coufal |
13. 4. středa 9:00 - 10:00 | Tomáš Coufal |
13. 4. středa 10:00 - 11:00 | S&M Roubalovi |
13. 4. středa 11:00 - 12:00 | S&M Roubalovi |
13. 4. středa 12:00 - 13:00 | Magdalena Hlavackova |
13. 4. středa 13:00 - 14:00 | Jana Nováková |
13. 4. středa 14:00 - 15:00 | Andrea Pešlová |
13. 4. středa 15:00 - 16:00 | Rút Vávrová |
13. 4. středa 16:00 - 17:00 | Josefa Potfajová |
13. 4. středa 17:00 - 18:00 | Markéta Mušinská |
13. 4. středa 18:00 - 19:00 | Tomáš Dostálek skupinka |
13. 4. středa 19:00 - 20:00 | Region Hostivař |
13. 4. středa 20:00 - 21:00 | Region Hostivař |
13. 4. středa 21:00 - 22:00 | Skupinka Kunzmann jr. |
13. 4. středa 22:00 - 23:00 | Jan Snížek |
13. 4. středa 23:00 - 24:00 | Jirka Bukovský |
termín | jméno |
---|---|
14. 4. čtvrtek 0:00 - 1:00 | Jirka Bukovský |
14. 4. čtvrtek 1:00 - 2:00 | Zuzka Mourková |
14. 4. čtvrtek 2:00 - 3:00 | Zuzka Mourková |
14. 4. čtvrtek 3:00 - 4:00 | Zuzka Mourková |
14. 4. čtvrtek 4:00 - 5:00 | Zuzka Mourková |
14. 4. čtvrtek 5:00 - 6:00 | Jiří Bešta |
14. 4. čtvrtek 6:00 - 7:00 | Brázdilová modl. skupinka |
14. 4. čtvrtek 7:00 - 8:00 | Vodička |
14. 4. čtvrtek 8:00 - 9:00 | Zdeněk Rašovský |
14. 4. čtvrtek 9:00 - 10:00 | Lukáš Ondráček |
14. 4. čtvrtek 10:00 - 11:00 | X |
14. 4. čtvrtek 11:00 - 12:00 | Václav Kordula |
14. 4. čtvrtek 12:00 - 13:00 | X |
14. 4. čtvrtek 13:00 - 14:00 | Jana Nováková |
14. 4. čtvrtek 14:00 - 15:00 | Michal Klesnil |
14. 4. čtvrtek 15:00 - 16:00 | Olga Nešetřilová |
14. 4. čtvrtek 16:00 - 17:00 | přihlásit se |
14. 4. čtvrtek 17:00 - 18:00 | Aneta Ženíšková |
14. 4. čtvrtek 18:00 - 19:00 | Petr Mourek |
14. 4. čtvrtek 19:00 - 20:00 | Radka Petrasová |
14. 4. čtvrtek 20:00 - 21:00 | Renata Padevetova |
14. 4. čtvrtek 21:00 - 22:00 | J.+Z. Hejnicovi |
14. 4. čtvrtek 22:00 - 23:00 | J.+Z. Hejnicovi |
14. 4. čtvrtek 23:00 - 24:00 | Pavel Podrazil |
termín | jméno |
---|---|
15. 4. pátek 0:00 - 1:00 | Petr Zůna |
15. 4. pátek 1:00 - 2:00 | Petr Zůna |
15. 4. pátek 2:00 - 3:00 | Petr Homolka |
15. 4. pátek 3:00 - 4:00 | Petr Homolka |
15. 4. pátek 4:00 - 5:00 | Martin Benc |
15. 4. pátek 5:00 - 6:00 | Martin Benc |
15. 4. pátek 6:00 - 7:00 | Zachariáš Jiří |
15. 4. pátek 7:00 - 8:00 | Antonie Hrdinová |
15. 4. pátek 8:00 - 9:00 | Antonie Hrdinová |
15. 4. pátek 9:00 - 10:00 | Olga Hrdinová |
15. 4. pátek 10:00 - 11:00 | Olga Hrdinová |
15. 4. pátek 11:00 - 12:00 | Petrasovi |
15. 4. pátek 12:00 - 13:00 | Daniela Čížkovská |
15. 4. pátek 13:00 - 14:00 | Jana Nováková |
15. 4. pátek 14:00 - 15:00 | Noemi Krišicová |
15. 4. pátek 15:00 - 16:00 | Jan Krišica |
15. 4. pátek 16:00 - 17:00 | Zdenka Brázdilová |
15. 4. pátek 17:00 - 18:00 | Zdenka Brázdilová |