KS Praha logo
CZ
CZ EN

Sborové dopisy

Sborový dopis je informační bulletin pro členy a přátele KS Praha. Odráží život regionů, slouží k jejich propojení a jednotě. Lze si ho přečíst jak na těchto stránkách (některé články přímo, celý Sborový dopis pak je možno stáhnout v PDF) nebo v tištěné podobě na adrese sboru nebo na shromážděních. Můžete si také objednat jeho pravidelné zasílání emailem na adrese praha@kaes.cz.

Prosinec 2018 - Vánoce Vánoce přicházejí… Aktuální sborový dopis

Vánoční úvodník, sborový lednový půst, aktuální zprávy z vedení sboru: nový web, info o GDPR, zprávo o misii v Rovinji. Slavení stého výročí republiky, pozvání na seminář o doprovázení – péče o dlouhodobě nemocného, zpráva o modlitbách za rodiny – Hora rodiny.

Stáhnout PDF

Listopad 2018 - Naše bezpečí v Kristu

Zastaňme se našich sourozenců – zpráva z demonstrace na podporu čínských křesťanů v ČR, Služba, manželství, rodina – o nutné otevřenosti v komunikaci okolo služby v církvi. Obraz stromu – úvaha o naší proměně v Krista, Alfa Na Žertvách – jak probíhá, a zač se modlit.

Stáhnout PDF

Říjen 2018 - Naše hodnota

Velký článek o misi v Africe: V Africe!, zpráva z English Campu, svědectví z letních dovolených regionů Sever a Východ, zamyšlení nad mládeží v KS Praha: Osmnáct let na mládeži. V rubrice Manželství: Petr a Jiřka Homolkovi, ohlédnutí za Konferencí ohně 2018.

Stáhnout PDF

Září 2018 - Máme vliv

Rozhovor s Renatou a Otakarem Kunzmannovými, Hora rodiny (Ota Kunzmann, Miloš Kačírek), svědectví o uvěření (Mirek Jarolím), uzdravení z rakoviny plic (Martin Benc), letní misijní cesty: Galanta, Pezinok, Řecko.

Stáhnout PDF

Červen 2018 - Jde „jen“ o šťastný život?

V životě jde o víc, než o „štěstí“. Rozhovor s Věrou a Lubošem Ondráčkovými, zpráva o nalezení víry: Ježíš řekl, tak pojď! (Sandra Jerolímová), úvaha o životě a smrti zdravotní sestry Markéty Klepalové, úvaha Štěpánky Krišicové: Proč by děti měly vyrůstat v úplné rodině.

Stáhnout PDF
Načíst další sborové dopisy